O nas

Jesteśmy zdalnym zespołem programistów pracujących wspólnie nad projektami naszych klientów.

Piotr Osiński - właściciel | Linkedin

Swoją przygodę z programowaniem zacząłem w 2005 roku tworząc proste strony www. Za rozwój kariery wziąłem się poważnie wraz z rozpoczęciem pracy w agencji interaktywnej Galileo w 2009 roku. Od tego czasu doświadczenie i wiedzę zbierałem w warszawskich firmach IT, między innymi w Adpilot, firmie zajmującej się marketingiem internetowym, gdzie miałem styczność z systemami przetwarzającymi ogromne ilości danych.


Programowanie stało się moją pasją i stale poszerzam swoją wiedzę w tym temacie, z każdego projektu staram się nauczyć czegoś nowego.


Obecnie tworzę zespół Code Fibers w trybie zespołu zdalnego, współpracując na stałe z programistami mobile, frontend oraz grafikami i projektantami ux. Każdy projekt koordynuję osobiście, upewniając się że dostarczone rozwiązanie jest najwyższej jakości.


Oferuję startegiczne doradztwo firmom które przechodzą proces digitalizacji w celu stania się organizacjami których decyzje bazują na twardych danych a ich zaplecze znajduje się w chmurze. Pomagam w doborze rozwiązań i ich dostawców.

O Code Fibers

Klienci z całego świata

Pracujemy dla klientów z Australii, Azji, USA, UK, Kanady, Hiszpanii oraz Polski.

Scrum / Agile

Projekty realizujemy w metodycje Agile lub 1-2 tygodniowych sprintach.

Flat fee / Time & Materials

Wyceniamy projekt ze stałą wysokością opłaty. Przy większych projektach dzielimy go na etapy i wyceniamy każdy osobno po zakońceniu każdego etapu lub pracujemy w trybie T&M.

Języki programowania

Główne języki w których powstają nasze rozwiązania: Golang, Nodejs, Lua, PHP, JavaScript

Bazy i szyny danych

PostgresSQL, MySQL, MongoDB, RabbitMQ, Kafka, DynamoDB, Redis, BigQuery, Druid, Neo4j

DevOps

Pracujemy z providerami cloud AWS, GCP, OVH. Używamy CI/CD, piszemy testy i nieustannie monitorujemy projekty które utrzymujemy